Natt Photography

O mnie / About me

Cześć wszystkim ! Jestem Natalia, znajomi mówią do mnie "Natt"- stąd też nazwa bloga, mam prawie 18 lat, mieszkam w Łowiczu, od tego roku uczęszczam od ILO im. J.Chełmońskiego w moim rodzinnym mieście, jedną z moich licznych pasji, takich jak muzyka,  a głównie śpiewanie oraz historia, jest właśnie fotografia, którą zafascynowana jestem już od pewnego czasu i będę się z Wami w miarę możliwości jak najczęściej dzieliła efektami mojej współpracy z wieloma osobami :) Poza fotografią interesuję się również prawem i z tym wiążę swoją przyszłość zawodową, jeśli będzie mi to dane. Fotografię traktuję jako moje hobby, które służy mi jako odskocznia od życia jakie prowadzi zwyczajna nastolatka :) Od roku 2016r. Radna w Młodzieżowej Radzie Miejskiej w moim małym miasteczku.

Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie i komentarze, gdyż każdy z nich jest ogromną motywacją do robienia tego dalej i stawania się coraz lepszym w swoim fachu :) 

 Jeśli ktoś byłby zainteresowany spróbowania swoich sił przed moim obiektywem, zapraszam serdecznie do kontaktu przez Fb lub e-mail  natt1899@interia.pl

https://www.facebook.com/natalia.prucnal.5

Serdecznie zapraszam :) 

 natt.jpg12516189_950116205069405_1410743993_n (2).jpg

Wszystkie zdjęcia wykonane są NIKONEM D3300.